Łódź

Modernizacja energetyczna technikum przy ul. Edwarda w Łodzi

Planowana modernizacja technikum

Technikum, potocznie nazywane „Poligrafikiem”, przejdzie kompleksową modernizację energetyczną. Celem inwestycji jest poprawa efektywności energetycznej obiektu oraz unowocześnienie jego infrastruktury.

Zakres prac remontowych

Projekt zakłada wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz modernizację instalacji centralnego ogrzewania. W ramach ekoremontu budynek zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną, wykonane zostanie docieplenie ścian oraz izolacja przeciwwilgociowa. Przedsięwzięcie to stanowi kolejny etap prac modernizacyjnych w placówce; niedawno w szkole zakończono już wymianę oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne.

Źródło: Urzad Miasta Lodzi

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *