Planowana modernizacja technikum
Technikum, potocznie nazywane „Poligrafikiem”, przejdzie kompleksową modernizację energetyczną. Celem inwestycji jest poprawa efektywności energetycznej obiektu oraz unowocześnienie jego infrastruktury.
Zakres prac remontowych
Projekt zakłada wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz modernizację instalacji centralnego ogrzewania. W ramach ekoremontu budynek zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną, wykonane zostanie docieplenie ścian oraz izolacja przeciwwilgociowa. Przedsięwzięcie to stanowi kolejny etap prac modernizacyjnych w placówce; niedawno w szkole zakończono już wymianę oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne.
Źródło: Urzad Miasta Lodzi
